Vecākiem. Par sevi un bērniem: atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs. / Gunta Ancāne/

Atziņu un ieteikumu krājuma "Vecākiem. Par sevi un bērniem" autore ir kolēģu, studentu un pacientu iemīļota profesore Dr.med. Gunta Ancāne - Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja, vienlaikus arī klīnikā praktizējoša ārste - psihoterapeite, psihosomatikas, psihoterapijas specialitātes aktīva veidotāja Latvijā, Eiropas Psihosomatiskās medicīnas asociācijas prezidente.

Grāmata

Mykoob

Mykoob ir bezmaksas datu apstrādes rīks, kas izpilda visu mācību procesā iesaistīto pušu (skolotāju, skolēnu, vecāku un skolu vadības) nepieciešamību. Mykoob dod iespēju veidot un sekot līdzi mācību stundu plānam, atzīmēm un kavējumiem, mājas uzdevumiem, mācību materiālu reģistram, kā arī ļauj veikt detalizētu analīzi un atvieglo saziņu starp visām lietotāju grupām.

Lai bērni būtu laimīgi. Praktiska, pozitīva un iedvesmojoša grāmata par bērnu audzināšanu

@Spares Skola

.